Movies
Ratings
316
Whispering Corridors 6: The HummingRated ★ 1.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Grave Encounters 2Rated ★ 2.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
The TruckRated ★ 2.5
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Faces in the CrowdRated ★ 3.0
From HellRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 3.5