Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.5
StartupRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 2.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 1.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0