Titles you rated
Doomsday BookRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0