Movies
Ratings
248- The CureRated ★ 5.0
SwordfishRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 1.0
I Give My First Love to YouRated ★ 1.0
October SkyRated ★ 1.0
SolarisRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
Don't Say a WordRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0