Movies
Ratings
491
Django UnchainedRated ★ 5.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
NonnasRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.0
AnnieRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
In the Mood for Love 2001Rated ★ 4.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
BlendedRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5