Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0