Movies
Ratings
253
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 1.5
14 BladesRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5