Movies
Ratings
144
The Amazing Spider-ManRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 0.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 1.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
Happiness for SaleRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
The DictatorRated ★ 0.5
Stuart Little 2Rated ★ 2.0
HauntersRated ★ 1.5
KikujiroRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0