Movies
Ratings
912
Paddington in PeruRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
Good FortuneRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 2.5