Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5