Movies
Ratings
333
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5