Movies
Ratings
207
ElementalRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0