Movies
Ratings
1022
BTS the Comeback Live: ArirangRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 0.5
Wild StrawberriesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Adaptation.Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
SproutRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
I Am WomanRated ★ 3.5
Dear DiaryRated ★ 3.5