Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5