Titles you rated
Enter the VoidRated ★ 3.0
The Tree of LifeRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5