Titles you rated
The RockRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.5
The HuntressesRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Grown UpsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 5.0