Movies
Ratings
717
Sentimental ValueRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 3.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 3.0