Movies
Ratings
100
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
FluRated ★ 0.5
HairsprayRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 0.5
Perfect GameRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5