Movies
Ratings
877
IrreversibleRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Endless Summer SyndromeRated ★ 2.5
April, Come She WillRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.5
A Short Film About LoveRated ★ 1.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 2.5
The 400 BlowsRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 1.0
That Day, on the BeachRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 4.0