Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0