Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Dumb MoneyRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0- Understanding MoviesRated ★ 2.5
- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Eyes of the SpiderRated ★ 3.0
Serpent's PathRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5