Movies
Ratings
194- A Dance That SpeaksRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5