Movies
Ratings
50
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0