Movies
Ratings
95
Thirteen GhostsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5