Titles you rated
The DramaRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.0
SiratRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5