Movies
Ratings
529
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.0