Movies
Ratings
418
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Useful GhostRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Deer HunterRated ★ 3.5- MastRated ★ 4.5
- SabraRated ★ 3.5
- WonderlandRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0