Titles you rated
American SniperRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 3.5