Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 1.5
TriangleRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5