Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5- Black GospelRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 4.0- Jakob the LiarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0