Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0