Movies
Ratings
40
The TransporterRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0