Movies
Ratings
157
IdaRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
The Short Films of David LynchRated ★ 5.0
About HeavenRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 5.0
OrlandoRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 5.0
Donnie DarkoRated ★ 4.0
Dorian GrayRated ★ 5.0
Mrs. DallowayRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5