Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
CodaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
LiftRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0