Titles you rated
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0