Titles you rated
Mid90sRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 2.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The Life of ChuckRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Irma VepRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0