Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
The Nun IIRated ★ 2.0