Movies
Ratings
2000- Whispering WaterRated ★ 2.5
RougeRated ★ 3.0
Silent FriendRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
After the HuntRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Marty SupremeRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0
Inner SensesRated ★ 3.5
Sound of FallingRated ★ 4.5
EternityRated ★ 4.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0