Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 5.0