Movies
Ratings
220
Django UnchainedRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5