Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
Koshien: Japan's Field of DreamsRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5