Titles you rated
GoodFellasRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Boxcar BerthaRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Teki ComethRated ★ 3.5
A Girl Named AnnRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
El SurRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Chronology of WaterRated ★ 2.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0