Titles you rated
Kabaneri of the Iron Fortress: The Battle of UnatoRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5