Movies
Ratings
25
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0