Movies
Ratings
102
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0