Movies
Ratings
84
And While We Were HereRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Crazy/BeautifulRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
She's All ThatRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0