Movies
Ratings
218
The King's WardenRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0- The InformantRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Carl’s DateRated ★ 3.5
Forky Asks a Question: What Is Reading?Rated ★ 2.5