Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
By the StreamRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5