Movies
Ratings
328
No Other ChoiceRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Tinker TickerRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Student ARated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0