Movies
Ratings
98
OnwardRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
For HorowitzRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0